O nas 


W przychodni dermatologii, flebologii, limfologii oraz medycyny estetycznej MEDMAR oferujemy zabiegi zgodne z Twoimi potrzebami. Wszystkie procedury są zlecane przez dra Marcin Błaszkowskiego, specjalistę dermatologa i lekarza medycyny estetycznej.

Obrazek

dr n. med.Marcin Błaszkowski

urodził się 15 lutego 1975 r. w Głogowie na Dolnym Śląsku. Skończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu w 2000 r., staż podyplomowy odbył także w Poznaniu. W 2004 r. rozpoczął specjalizację z dermatologii w klinice prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi. Tytuł specjalisty uzyskał w 2010 r. W 2011 r. ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Praca doktorska poświęcona była badaniom nad wybranymi wskaźnikami zapalnymi ogólnoustrojowymi w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry. Po zakończeniu specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Polsce pracował w Görlitz, w Niemczech na oddziale dermatologicznym ucząc się technik operacyjnych stosowanych w dermatochirurgii. W 2013 r. podjął pracę w Bad Bertrich, w prywatnym szpitalu zajmującym się leczeniu chorób żył. W 2015 r. rozpoczął pracę w przychodni w Mönchengladbach poznając pełne spectrum niemieckiej dermatologii, uzupełniając wiedzę z zakresu alergologii. Dr Błaszkowski poznawał także zagadnienia związane z medycyną estetyczną. Podczas odbywania specjalizacji w Łodzi brał udział w kursach z tego zakresu. W 2015 r. dwukrotnie przebywał w klinice medycyny estetycznej w La Ciudad de Panamá zapoznając się z wieloma aspektami medycyny estetycznej w Ameryce Łacińskiej. W 2016 r. wrócił do Polski, wznowił działalność przychodni dermatologicznej MEDMAR w Lesznie, w Wielkopolsce. Współpracuje także z przychodniami w Lesznie i w Głogowie.

Poza medycyną Marcin Błaszkowski jest filologiem i pasjonuje się historią lokalną. We współpracy z lokalną telewizją nagrał ponad 120 programów o historii Leszna, napisał wiele artykułów w prasie regionalistycznej. Przełożył także dwie książki z zakresu historii lokalnej.


Obrazek